^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Ochody Dnia Języka Ojczystego

     W dniach 12 - 15 marca 2019 r. odbyły się w naszej szkole działania w ramach obchodów Dnia Języka Ojczystego.

      Chętni uczniowie mogli losować pytania, dotyczące poprawności językowej i ortograficznej. W organizację tego zadania zaangażowały się uczennice: Julia Kamińska i Weronika Dworczyńska z kl. VII oraz Julia Czapka i Ewa Ostasz z kl. VI.

       Kolejnym działaniem był udział chętnych uczniów w dyktandzie ,,Szkolny mistrz ortografii. ''W kategorii klas IV - VI mistrzem ortografii został Jakub Szwedziński, a spośród uczniów kl. VII - VIII najlepszy okazał się Alan Cieślik.

       Ostatnim działaniem było przygotowanie plakatów ,,W krainie języka polskiego''. Plakaty przygotowali: z kl. III Gimnazjum N.Tates, A.Głowacka i A.Domińczuk, z kl. VII SP E.Wrońska, E.Adamkiewicz, J.Kamińska, D.Bladowski, P.Kostrubiec, K.Łygas, M.Małdachowska, O.Oszwa, K.Źrubek, O.Mazurek, K.Stachyra, Ł.Charaba, O.Radziewicz i A.Cieślik, z kl.VI J.Czapka i z kl.IV K.Kubów.

      Największym zaangażowaniem wykazała się kl.VII. Opiekę nad działaniami sprawowały: pani Małgorzata Piątek, pani Maria Słoniec i pani Katarzyna Olszewska.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0577398
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
444
629
2458
4315
17213
19688
577398

Prognoza na dzisiaj
792


Your IP:35.175.174.157

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.