^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Kolejna edycja szkolnego „Mam talent”

       21 marca 2019 roku w ramach obchodów pierwszego Dnia Wiosny odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu talentów zatytułowanego „Mam talent”. W skład jury weszli uczniowie Kinga Łygas, Jakub Buczkowski oraz nauczyciel Lucyna Białowąs. Bezkonkurencyjna okazała się Marika Małdachowska z klasy VII w niezwykłym pokazie akrobatycznym, 2 miejsce zajęli Karol Fronc z klasy V A i Łukasz Charaba z klasy VII z pokazem piłki nożnej, natomiast 3 miejsce zajęły

uczennice klasy IV Wiktoria Zając i Nikola Ryczko. Wyróżnienie przyznano Nikoli Jadczak z klasy IV. W rolę telewizyjnych prowadzących wcielił się uczeń klasy VI Mateusz Moskwa oraz nauczycielka Katarzyna Olszewska.

    Potem z okazji Pierwszego Dnia Wiosny zorganizowano turniej piłki nożnej. W turnieju udział wzięło 5 drużyn. Wyniki turnieju:

I miejsce - drużyna "Juventus" w składzie: K. Fronc, N. Gajewski, O. Radziewicz, K. Sobczuk

II miejsce - drużyna "FC Barcelona" w składzie: Ł. Charaba, A. Pieczykolan, P. Kosik, K. Józak

III miejsce - drużyna "PSG" w składzie: O. Grobelny, D. Bochen, B. Prus, M. Prus, C. Landman, M. Gardziński.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0844292
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
329
482
3361
5652
3231
17525
844292

Prognoza na dzisiaj
552


Your IP:3.235.172.213

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.