^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Wycieczka do Lublina (13.05.2019)

     W dniu 13 maja uczniowie klas IV, V a i V b, VI i VII uczestniczyli w wycieczce do Lublina. Pierwszym punktem był Skansen Muzeum Wsi Lubelskiej, gdzie prowadząca lekcję muzealną wprowadziła nas w klimat dawnych czasów. Zapoznała nas z elementami wyposażenia wiatraka, domu mieszkalnego. Podkreślała, że budynki znajdujące się na terenie skansenu są autentyczne, sprowadzone do muzeum z pobliskich miejscowości i z każdym z nich związana jest historia życia

konkretnej rodziny. Następnie uczniowie wzięli udział w zajęciach sportowych w parku trampolin - Strefa Wysokich Lotów. Ta forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktorów, uczestnicy korzystali z szeregu atrakcji: ścianki wspinaczkowej, ścieżek akrobatycznych, basenów wypełnionych gąbkami. Pobyt w parku trampolin sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, integracji oraz rozwijania zainteresowania sportem, uświadomił młodzieży, iż skoki to nie tylko wspaniała zabawa, ale też doskonałe ćwiczenie. Wycieczkę zakończyliśmy mimo chłodnej pogody spacerem po Starym Mieście. Przewodnik przedstawił historię miasta, pokazał najważniejsze zabytki: Plac na Farze, Bramę Krakowską, Trybunał Koronny. Będziemy mieli co wspominać! Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Katarzyna Olszewska, Alicja Siudak, Maria Słoniec i Dorota Ostrowska.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0728120
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
146
649
6974
4501
6974
22894
728120

Prognoza na dzisiaj
888


Your IP:3.94.129.211

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.