^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

RAJD ROWEROWY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/19

     W dniu 14 czerwca 2018r. grupa 20 uczniów Szkoły Podstawowej w Żmudzi klas 5,6,7,8 uczestniczyła w rajdzie rowerowym na zakończenie roku szkolnego 2018/19.Głównym celem rajdu byłaaktywność fizyczna uczniów.Uczestnicy rajdu mieli do pokonania trasę szosowo-szutrową.Rajd rozpoczął się przy szkole w Żmudzi i przebiegał przez miejscowość Leszczany - Maziarnia - Leszczany - Pobołowice - Zalew ,,DębowyLas'' - Wołkowiany - Żmudź.Po dojechaniu nad zalew

,,Dębowy Las'' rowerzyści mieli możliwość zażycia kąpieli oraz posilić się kiełbaską.Kiedy uczniowie odpoczeli udali się w dalszą trasę rajdu, dojeżdzając do szkoły w Żmudzi. Nad bezpieczeństwem uczestników rajdu czuwali nauczyciele wychowania fizycznego Elżbieta Mróz, Jarosław Bureć. Cały rajd trwał 6 godziny. Organizatorem rajdu byli nauczyciele wychowania fizycznego Elżbieta Mróz oraz Jarosław Bureć.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 244 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0656984
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
2243
430
3611
3611
16109
29087
656984

Prognoza na dzisiaj
8784


Your IP:18.205.109.82

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.