^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Aktyw biblioteczny 2019

          W Szkole Podstawowej w Żmudzi w roku szkolnym 2019/2020 przy  bibliotece działa aktyw biblioteczny, którego członkowie z wielką ochotą i zaangażowaniem włączają się w organizację życia bibliotecznego. Dla nich kontakt z książką i komputerem to wielka przyjemność i okazja do rozwijania swoich zainteresowań. Prowadzenie aktywu bibliotecznego to forma zajęć wychowawczych- uczniowie na przerwie pod kierunkiem nauczyciela bibliotekarza uczą się

dbać o książki, obsługiwać czytelników, pomagają w przygotowaniu gazetek i wystaw, konkursów czytelniczych, poznają tajniki pracy bibliotekarza i funkcjonowanie biblioteki.

Młodzież uczy się tutaj obowiązkowości, zdyscyplinowania, uczciwości, tolerancji, odpowiedzialności, sumienności.

W skład aktywu wchodzą uczniowie klasy VIII:

 • Bystra Amelia  - łącznik z klasą 6b
 • Dworczyńska Weronika- łącznik z klasą 8
 • Kamińska Julia- łącznik z klasą 5
 • Kogut Przemysław - łącznik z klasą 7
 • Kokot Amelia - łącznik z klasą 1,3a
 • Łygas Kinga- łącznik z klasą 4
 • Mazurek Oliwia- łącznik z klasą 2b
 • Mikoś Natalia- łącznik z klasą 6a
 • Stachyra Karolina - łącznik z klasą 3b

Również uczniowie z klasy VIII zostali powołani jako  łącznicy biblioteczni, których zadaniem jest prowadzenie zeszytu łącznika i comiesięczne odnotowywanie czytelnictwa w klasach  na podstawie kart czytelniczych. Łącznicy przedstawiają stan wypożyczeń a także informują o konkursach czytelniczych i innych wydarzeniach z życia biblioteki.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0810648
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
136
491
3465
3465
2100
15300
810648

Prognoza na dzisiaj
792


Your IP:3.235.29.190

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.