^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

VII Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej w Szkole Podstawowej w Żmudzi

   Już po raz siódmy Szkoła Podstawowa w Żmudzi oraz Starostwo Powiatowe w Chełmie zorganizowali Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej. W imprezie, która miała miejsce 24 października 2019 r. w Szkole Podstawowej w Żmudzi, brało udział 11 szkół z powiatu chełmskiego. Rywalizowano w grupach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI oraz VII-VIII, w kategoriach: solista i zespół. Uczniowie zaprezentowali wybrane  przez siebie anglojęzyczne piosenki w bardzo ciekawych

aranżacjach. Patronat medialny nad imprezą sprawował Nowy Tydzień Chełmski. Po wysłuchaniu 26 uczestników jury przyznało następujące nagrody – puchary, ufundowane przez Starostwo Powiatowe  w Chełmie, w poszczególnych kategoriach:

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I –III, soliści

I miejsce  Franek Jamróz  z Chełmskiej Szkoły Rocka opiekun: p. Dominika Sitarczuk

II miejsce Marcelina Zienkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Żmudzi, opiekun: p. Halina Steczuk

III miejsce Wiktoria Lewandowska ze Szkoły Podstawowej w Dubience opiekunowie: p.Bożena Wintmiller i Magda Greber-Czyżewska

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I –III, zespoły

I miejsce  Zespół z Chełmskiej Szkoły Rocka opiekun p. Dominika Sitarczuk

II miejsce  Zespół ze Szkoły Podstawowej w Żmudzi, opiekun: p. Aneta Nowak

III miejsce Zespół ze Szkoły Podstawowej w Sielcu opiekun: Ewa Radzięciak-Kowalczuk

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV –VI, soliści

I miejsce Oliwia Korkosz ze Szkoły Podstawowej w Dubience opiekunowie: p.Bożena Wintmiller i Magda Greber-Czyżewska

II miejsce Julia Rakowiecka ze Szkoły Podstawowej w Żmudzi, opiekun: p. Halina Steczuk

III miejsce Gabriela Ostrowska  z Chełmskiej Szkoły Rocka opiekun: p. Dominika Sitarczuk

Wyróżnienie: Nikola Krasnowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Białopolu opiekun: p.Natalia Jaślikowska

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV –VI, zespoły

I miejsce Zespół No Name ze Szkoły Podstawowej w Strupinie Dużym opiekunowie:Urszula Rudnik i Beata Białowąs

II miejsce  Zespół Just Seven z Publicznej Szkoły Podstawowej w Białopolu opiekun: p. Izabela Kaźmiruk

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY VII –VIII, soliści

I miejsce Pola Kunka ze Szkoły Podstawowej w Żółtańcach opiekun: p.Małgorzata Piech

II miejsce Aleksandra Kozyrska ze Szkoły Podstawowowej w Kamieniu opiekun: p.Małgorzata Tokarczuk

III miejsce Paulina Misiewicz z Chełmskiej Szkoły Rocka opiekun: p. Dominika Sitarczuk Wyróżnienie: Justyna Jakubowska ze Szkoły Podstawowej w Dorohusku opiekun: p. Julia Dybaluk

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY VII –VIII, zespoły

I miejsce Zespól ze Szkoły Podstawowej w Kamieniu opiekun: p. Małgorzata Tokarczuk

II miejsce Zespół ze Szkoły Podstawowej w Żmudzi opiekun: p. Aneta Nowak

III miejsce Zespół ze Szkoły Podstawowej w Dorohusku opiekun: p. Julia Dybaluk

Wyróżnienie: Zespół Nine Stars z Publicznej Szkoły Podstawowej w Białopoluopiekun: p.Izabela Kaźmiruk

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0844276
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
313
482
3345
5652
3215
17525
844276

Prognoza na dzisiaj
552


Your IP:3.235.172.213

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.