^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Obchody 101 rocznicy odzyskania niepodległości w naszej szkole

    Już w piątek – 8 listopada 2019r. włączając się w akcję „Szkoła do hymnu” uczniowie i nauczyciele uroczyście odśpiewali 4-zwrotkowy hymn narodowy o symbolicznej godzinie 11.11. Była to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”. 11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia pamiętamy i czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Uczniowie

naszej Szkoły także pamiętają o tej ważnej dacie w historii naszego kraju i każdego roku pragną uroczyście obchodzić Święto Niepodległości. Z tej okazji 12 listopada odbyła się uroczysta akademia w wykonaniu uczniów, którzy z pomocą nauczycieli przygotowali podniosły i wzruszający montaż słowno-muzyczny. Podczas uroczystości wygłaszali piękne wiersze i teksty mówiące o tym, czym dla każdego z nas jest Ojczyzna oraz przypominające jej burzliwą historię i walkę Polaków o odzyskanie upragnionej wolności. W akademii wystąpili: Kinga Kubów, Mateusz Kulpa, Ines Uraziuk, Cyprian Landman, Nikola Jadczak, Aleksandra Kozina, Nikola Sochocka, Kinga Bubeła, Edyta Prus, Jakub Buczkowski, Mateusz Moskwa, Bartłomiej Prus, Bartłomiej Kamiński, Jakub Szwedziński, Kinga Łygas, Julia Kamińska, Kinga Pałdyńska, Klaudia Żrubek, Oliwia Oszwa, Amelia Kokot, Piotr Gardziński i Alan Cieślik. W trakcie akademii szkolny chórek w składzie: Julia Czapka, Martyna Chudoba, Karolina Domińczuk, Ewa Ostasz, Marietta Pieczykolan, Julia Rakowiecka zaprezentował kilka pieśni patriotycznych. Nad całością czuwali nauczyciele przygotowujący uroczystość: p. A. Grabowska, p. A. Siudak. Dekorację przygotowały p. D.Ostrowska, p. E. Kwiatoń, oprawę muzyczną p. J. Bureć oraz p. A. Cichosz. Po uroczystej akademii Pani Dyrektor podziękowała uczniom i nauczycielom za piękne przygotowanie części artystycznej poświęconej naszej Ojczyźnie i za wspaniałą dekorację sali.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0844266
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
303
482
3335
5652
3205
17525
844266

Prognoza na dzisiaj
552


Your IP:3.235.172.213

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.