^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

XVIII Powiatowy Przegląd Pieśni Legionowej

 Dnia 14 listopada 2019r. w Szkole Podstawowej w Żmudzi odbył się XVIII Powiatowy Przegląd Pieśni Legionowej organizowany przez Szkołę Podstawową w Żmudzi, Urząd Gminy Żmudź oraz Starostwo Powiatowe w Chełmie. Do konkursu zgłosiły się szkoły z powiatu chełmskiego. Rywalizowano w grupach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI oraz VII-VIII, w kategoriach: solista i zespół. Uczniowie zaprezentowali utwory o tematyce legionowej. Umiejętności

muzyczne młodych wykonawców oceniało jury.

Po wysłuchaniu 19 solistów i 10 zespołów, komisja w składzie:

 • Anna Radecka
 • Bożena Skorniewska
 • Anna Raczkiewicz-Sławińska

przyznała następujące nagrody – puchary, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Chełmie, w poszczególnych kategoriach:

Soliści – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I –III:

I miejsce: Małgorzata Ostasz – Szkoła Podstawowa w Żmudzi

II miejsce: Maciej Kucharski – Szkoła Podstawowa im. K. Górskiego w Wierzbicy

III miejsce: Marcelina Zienkiewicz – Szkoła Podstawowa w Żmudzi

Wyróżnienie: Kalina Krzeszczyk – Szkoła Podstawowa im. K. Górskiego w Wierzbicy

Zespoły wokoalno – instrumentalne – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I –III,

I miejsce: Gromada zuchowa „Wieżyczki” – Szkoła Podstawowa w Stołpiu

II miejsce: „Małe nutki – sawinutki” – Szkoła Podstawowa w Sawinie

III miejsce: Zespół „Bajnutki” ze Szkoły Podstawowej w Żmudzi

Wyróżnienie: Gromada zuchowa „Przyjaciele lasu” – SP im. K. Górskiego w Wierzbicy

Soliści – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV –VI:

I miejsce: Julia Buch – Szkoła Podstawowa w Wierzbicy

II miejsce: Agnieszka Gradzińska – Szkoła Podstawowa w Żółtańcach

III miejsce: Julia Krzeszczyk – Zespół Szkół w Sawinie

Zespoły wokoalno – instrumentalne – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV –VI:

I miejsce : Zespół ze Szkoły Podstawowej w Okszowie

II miejsce : Zespół „Rudziki” – Szkoła Podstawowa w Rudzie-Hucie

III miejsce : Uczniowie Zespołu Szkół w Sawinie – Zespół Szkół w Sawinie

Wyróżnienie: Zespół SP Żmudź kl. IV-VI – Szkoła Podstawowa w Żmudzi

Soliści – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY VII –VIII:

I miejsce: Pola Kunka – Szkoła Podstawowa w Żółtańcach

II miejsce: Zuzanna Dziedzicka – Szkoła Podstawowa w Żółtańcach

III miejsce: Ewa Ostasz – Szkoła Postawowa w Żmudzi

Zespoły wokoalno – instrumentalne – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY VII –VIII:

I miejsce: Zespół „Allegretto” – Szkoła Podstawowa w Żółtańcach

II miejsce: Zespół SP w Żmudzi kl. VII-VIII – Szkoła Podstawowa w Żmudzi

 

 

 

 

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0844263
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
300
482
3332
5652
3202
17525
844263

Prognoza na dzisiaj
528


Your IP:3.235.172.213

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.