^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

101 drzew w 101. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości

        15 listopada 2019 r. włączyliśmy się w akcję sadzenia drzew przy szkole. Działania te poprzedzone zostały prelekcją pana Jakuba Oleszczuka na temat ''Jak powstaje las''. Wykładu wysłuchali wszyscy uczniowie z klas I - VIII. Oprócz pana Jakuba Oleszczuka gościliśmy jeszcze innych przedstawicieli Nadleśnictwa Chełm: panią Katarzynę Mendel i pana Franciszka Marciniaka.

       Po przerwie obiadowej starsze klasy, czyli V, VIa, VIb, VII i VIII, pod opieką nauczycieli  wyszły sadzić drzewa. Posadzono 101 świerków. W ten sposób uczciliśmy 101. rocznicę Odzyskania Niepodległości, podkreślając, jak ważna jest pamięć historyczna. Do akcji sadzenia drzew włączyli się przedstawiciele Chełmskiej Grupy Cyklistów, pan Piotr Zaborski i pan Krzysztof Opas, którzy dodatkowo zorganizowali najmłodszym quiz wiedzy oraz wręczyli wszystkim dzieciom okolicznościowe upominki.  Sadzenie drzew odbywało się pod kierunkiem przedstawicieli Nadleśnictwa. Każdy z uczniów miał za zadanie posadzić jedno drzewko, które będzie nazwane jego imieniem. Dzieci będą obserwować, jak rosną ich drzewka i troszczyć się o nie. Po wysadzeniu wszystkich drzewek zorganizowano wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

      Koordynatorem akcji była pani Elżbieta Mróz, a przeprowadzenie wyżej wymienionych działań było możliwe dzięki współpracy pani dyrektor Haliny Steczuk i pana wicedyrektora Mariusza Gorczyckiego z Nadleśnictwem Chełm.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0844326
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
363
482
3395
5652
3265
17525
844326

Prognoza na dzisiaj
600


Your IP:3.235.172.213

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.