^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

„Mały Miś w świecie wielkiej literatury”

    Grupa dzieci 3-letnich z Oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Żmudzi bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, którego autorką jest Aneta Konefal. Głównym celem projektu jest rozwijanie i propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych a także wprowadzenie dzieci w świat literatury. Projekt znakomicie wpisuje się w kierunki polityki oświatowej na rok szkolny 2019/2020 a jego realizacja polega na

wykonywaniu przez dzieci zróżnicowanych aktywności zawartych w 8 modułach. W tą niezwykłą podróż po świecie literatury zabiera nasze dzieci postać „Małego Misia” razem z którym dzieci między innymi uczą się bawiąc, poznają właściwe nawyki czytelnicze, uczestniczą w akcjach charytatywnych i wiele innych. Kluczową uroczystością związaną z realizacją programu były obchody Dnia Pluszowego Misia, którą dzieci spędziły bardzo aktywnie i radośnie. Dodatkowym walorem udziału w programie jest współpraca naszego przedszkola ze środowiskiem lokalnym poprzez słuchanie utworów czytanych przez rodziców dzieci czy odwiedzanie miejsc związanych z czytelnictwem jak np. biblioteka. Ze względu na zbliżający się czas Świąt Bożego Narodzenia autorzy programu zachęcają wszystkie „Zmisiowane placówki” do udziału w akcjach charytatywnych, dlatego w naszym oddziale przedszkolnym został zorganizowany kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez dzieci. Rodzice zaś naszych pociech zaangażowali się w kiermasz książeczek dla maluchów. W zamian za ozdobę świąteczną otrzymane książeczki podarowane zostaną dzieciom z Domu Dziecka, dlatego serdecznie dziękujemy za otwarte serce i dobroć, ponieważ wspólnie możemy dać więcej radości dzieciom w ten piękny, przedświąteczny czas. A kolejne „Misiowe” zadania jeszcze przed nami!

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0862025
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
115
313
3153
2626
4249
16715
862025

Prognoza na dzisiaj
240


Your IP:3.228.21.204

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.