^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Dni Życzliwości w Szkole Podstawowej w Żmudzi- 19,20 grudnia 2019r.

      Czas świąteczny to okres wyciszenia, przemyśleń, refleksji i przebaczania. Bądźmy dla siebie mili i serdeczni, aby w takiej atmosferze spędzić Święta Bożego Narodzenia. Tworzeniu tej atmosfery sprzyjały Dni Życzliwości organizowane w naszej szkole. Uczniowie mieli możliwość dedykowania piosenki lub miłych słów przez szkolny radiowęzeł komuś, kogo darzą sympatią. W szkole uruchomiono Pocztę Życzliwości, gdzie uczniowie mogli wrzucać kartki z życzeniami

i pozdrowieniami skierowanymi do wybranej osoby. Przez cały czas trwania akcji dzieci mogły losować serdeczne słowa, które mogły podarować komuś lub zatrzymać dla siebie. Na zakończenie szkolnych Dni Życzliwości uczniowie otrzymali „Zadanie domowe na świąteczny czas”, polegające na wykonaniu dobrych uczynków.

Akcji towarzyszyło ponadczasowe hasło „Dasz dobro- otrzymasz dobro, dasz zło- otrzymasz zło. Wybór jest prosty!” Mamy nadzieję, że nasi uczniowie dokonają właściwych wyborów i zawsze będą kierować się czynieniem dobra. W organizację Dni Życzliwości włączył się Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. A. Siudak oraz p. K. Adamek, p. E. Kwiatoń i p. D. Ostrowska.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0957288
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
322
616
5057
3526
4071
15188
957288

Prognoza na dzisiaj
696


Your IP:3.238.147.211

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.