^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Zasady bezpiecznego korzystania z sieci

   W obecnej sytuacji korzystanie z sieci jest się niezbędnym warunkiem do pracy czy nauki zdalnej. Należy jednak pamiętać o rozważnym korzystaniu z Internetu z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Należy pamiętać, aby:

1) nie podawać osobom poznanym w Internecie swoich danych, np. adresu, numeru telefonu;

2) nie wysyłać nieznajomym swoich zdjęć;

3)wulgarne lub inne niepokojące treści pozostawić bez odpowiedzi, następnie zgłosić do odpowiednich służb;

4) to skarbnica wiedzy, należy jednak uczulić dzieci, aby w pierwszej kolejności korzystać z informacji i linków podanych przez nauczycieli lub rodziców;

5)należy pamiętać o Netykiecie, czyli zbiorze zasad dotyczących dobrego zachowania
w Internecie;

6)trzeba uważać na e-maile otrzymane od nieznanych osób - nie otwierać podejrzanych załączników i nie korzystać z linków przesłanych przez obcą osobę;

7)należy chronić swoje hasła dostępu (hasła dzieci powinni znać jedynie rodzice);

8)trzeba ustalić limit czasu, który poświęci dziecko przed komputerem/ Internetem, z uwzględnieniem wieku:

      - 4 - 6 lat - 0,5 godziny dziennie

      - 7 - 12 lat - 1 godzina dziennie (kl. I - VI)

      - 13 - 14 lat - do 2 godzin dziennie (kl. VII - VIII)

9)warto rozmawiać z dzieckiem o Internecie, o tym, co nas niepokoi, czy interesuje;
10)trzeba koniecznie zainstalować oprogramowanie antywirusowe. 

pedagog szkolny Katarzyna Adamek

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0844311
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
348
482
3380
5652
3250
17525
844311

Prognoza na dzisiaj
576


Your IP:3.235.172.213

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.