^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Zasady dla Rodziców podczas pracy zdalnej dziecka

1.  Treści nauczania realizowane będą przez nauczycieli zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć w sposób ustalony dotychczas (z nauczycielem, uczniami, rodzicami, dyrektorem szkoły) na okres trwania zdalnego nauczania.

2.  Lekcje odbywają się w godzinach ustalonych przez danego nauczyciela.

3.  Każdą nieobecność dziecka bądź problemy techniczne należy na bieżąco zgłaszać telefonicznie do wychowawcy klasy.

4.  Za obecność dziecka na danych zajęciach uznaje się odrobienie i przesłanie do nauczyciela pracy zdalnej lub innej formy ustalonej przez nauczyciela w zależności od specyfiki przedmiotu.

5.  Rodzice zobowiązani są do:

       •  stworzenia dziecku warunków potrzebnych do zdobywania, rozwijania i kształtowania wiedzy w warunkach domowych;

       •  kontaktów z nauczycielem, wychowawcą w sprawach istotnych w procesie zdalnego nauczania;

       •  kontroli systematyczności dziecka w ciągu dnia podczas realizowania podstawy programowej w domu;

       •  zapewnienia bezpiecznego korzystania dziecka z Internetu w warunkach domowych.

6.  Oceny z poszczególnych przedmiotów będą wpisywane na bieżąco do dziennika elektronicznego.

7.  Oceniane przez nauczycieli będą m.in. obecność, systematyczność, zaangażowanie w wykonaną pracę, estetyka, wytwory pracy przesłane drogą elektroniczną.

8.  Wszystkie inne przypadki nieuwzględnione w powyższych zasadach należy zgłosić do wychowawcy klasy.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0988087
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
693
1257
4621
3106
10171
24699
988087

Prognoza na dzisiaj
816


Your IP:18.234.247.75

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.