^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Ślubowanie klas pierwszych (04.11.2020)

    Pasowanie na ucznia to dla pierwszoklasistów jeden z najważniejszych momentów związanych z edukacją. W tym roku szkolnym odbyło się ono nietypowo, jak wszystko w ostatnim czasie. Z powodu pandemii COVID-19 obowiązuje nas wiele obostrzeń związanych z reżimem sanitarnym, dlatego też nie mogliśmy się spotkać wszyscy razem tak, jak to wcześniej bywało w naszej szkolnej tradycji. W tym ważnym dniu nie mogli towarzyszyć pierwszoklasistom rodzice, 

inni nauczyciele oraz koleżanki i koledzy ze starszych klas. Pomimo tego uczniowie klasy I a i I b spisali się na medal. Pięknie zaprezentowali swoje programy artystyczne, przygotowane pod kierunkiem wychowawczyń- p. Urszuli Kubów oraz Elżbiety Tatys. Po tych emocjach przyszedł czas na główny punkt programu, czyli złożenie ślubowania oraz akt pasowania. Pani Dyrektor, dużym ołówkiem mianowała każde dziecko na ucznia Szkoły Podstawowej w Żmudzi. Na koniec wszyscy dostali z rąk Pana Dyrektora pamiątkowe dyplomy oraz upominki w postaci książek. Mamy nadzieję, że uroczystość ślubowania, mimo że urządzona w reżimie sanitarnym, dostarczyła pierwszoklasistom  dużo radości i na długo zapadnie w ich pamięci.

 

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0957249
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
283
616
5018
3526
4032
15188
957249

Prognoza na dzisiaj
648


Your IP:3.238.147.211

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.