^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

OGŁOSZENIE - KONKURS PLASTYCZNY

Szkoła Podstawowa w Żmudzi ogłasza konkurs plastyczny organizowany przez Wojewódzki Oddział Związku Ochotniczych Straży Pożarnych

pod hasłem ,,ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”

Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci, młodzieży tematyką strażacką, ochroną przeciwpożarową, tradycyjną i życiem środowisk strażackich. Konkurs

ten sprzyja również rozwojowi uzdolnień plastycznych.

Tematyka konkursu jest dosyć szeroka i obejmuje udział środowiska strażackiego w szkoleniach, zawodach, akcjach ratowniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych , ekologicznych jak również tematykę historii pożarnictwa.

Konkurs przeznaczony jest dla następujących grup wiekowych:

I grupa wiekowa - przedszkole

II grupa wiekowa - szkoły podstawowe klasy I- IV

III grupa wiekowa - szkoły podstawowe klasy V-VIII.

Przedmiotem konkursu są prace w dziedzinie malarstwa, rysunku, grafiki, tkactwa, rzeźby oraz metaloplastyki, itp. Nie przewiduje się przyjmowania i oceny innych prac przestrzennych ani zbiorowych. Format pracy dowolny.

Każdy autor może samodzielnie wykonać na konkurs do 1do 3 prac plastycznych, które na odwrocie powinny być opatrzone czytelnie wypełnioną kartą zgłoszeniową ( załącznik nr1)

PRACE NALEŻY ZŁOŻYĆ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŻMUDZI DO DNIA 18.12.2020 (PIĄTEK ) WRAZ Z UZUPEŁNIONĄ KARTĄ i PRZYKLEJONĄ NA REWERSIE PRACY.

Zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie plastycznym.

Karta zgłoszenia

 

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0988123
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
729
1257
4657
3106
10207
24699
988123

Prognoza na dzisiaj
816


Your IP:18.234.247.75

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.