^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Dnia 22 grudnia 2020r. w Szkole Podstawowej w Żmudzi został rozstrzygnięty Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny pod hasłem „100- lat Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Wierni tradycji w służbie drugiemu człowiekowi. Zapobiegajmy pożarom.

Komisja nie miała łatwego zadania. Poziom nadesłanych prac był wysoki. Tematykę zapobiegania pożarom uczestnicy konkursu przedstawili, wykorzystując

do tego różne techniki plastyczne. Artyści wykonali znakomicie uchwycone elementy pracy strażaków. Prace przedstawiały pełny wachlarz zadań, jakie strażacy wykonują w codziennej służbie. Łącznie nadesłano 22 prace.

Na podstawie regulaminu Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego jury eliminacji gminnych w składzie:

 1. Jacek Raczkiewicz –przewodniczący
 2. Beata Łatwińska –sekretarz
 3. Alicja Siudak –członek
 4. Katarzyna Grabowska –członek
 5. Jerzy Maleszyk –członek

po dokonaniu oceny prac, które zostały zakwalifikowane do eliminacji gminnych do eliminacji powiatowych zakwalifikowało niżej wymienionych uczestników:

I grupa wiekowa – przedszkole

 1. Karolina Laskowska
 2. Karolina Laskowska
 3. Karolina Laskowska

II grupa wiekowa – klasy I – IV

 1. Kinga Kędzia
 2. Wojciech Steczuk
 3. Fabian Raczkiewicz
 4. Martyna Piszczek
 5. Maciej Laskowski

III – grupa wiekowa – klasy V – VIII

 1. Nikola Ryczko
 2. Aleksandra Kozina
 3. Cyprian Landman
 4. Gabriela Gęsior
 5. Maja Kędzierska

Gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w dalszych eliminacjach.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

1105297
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
1610
3794
22766
20726
28835
45063
1105297

Prognoza na dzisiaj
3504


Your IP:3.234.221.67

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.