^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Konkurs plastyczno-logopedyczny „Nasze pomoce logopedyczne”

Głównym celem konkursu jest motywowanie dziecka do terapii logopedycznej. Pozostałe cele to: zaangażowanie do rozwoju mowy i języka oraz umożliwianie dzieciom z trudnościami w mówieniu; prezentacji swoich umiejętności, talentów i aktywności plastycznej

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa w Żmudzi.

2.Konkurs adresowany jest do dzieci i uczniów naszej szkoły,

I – Odziały przedszkolne;

II – Klasy I-III;

III – Klasy IV- VIII.

3. Temat konkursu: "Nasze pomoce logopedyczne"

4. Każdy uczestnik konkursu może wykonać jedną formę przestrzenną lub płaską według własnego pomysłu o dowolnym formacie zawierające elementy służące do pracy nad sprawnością aparatu artykulacyjnego użytkownika lub utrwalania głosek.

Mogą to być różnego rodzaju

-gry planszowe

- gry karciane

-wiatraczki

-tory do dmuchania

- zalaminowane karty pracy itp.

Należy dołączyć instrukcję użytkowania.

5. Każda praca powinna zawierać metryczkę (drukowanymi literami): imię i nazwisko dziecka, nazwę placówki, wiek, klasę oraz opiekuna konkursu (imię i nazwisko)

6. Praca powinna być wykonana samodzielnie.

7.Prace należy  dostarczyć osobiście do 11.03.2022r do biblioteki szkolnej w budynku Szkoły Podstawowej w Żmudzi ul. Kasztanowa 7 dopiskiem” Konkurs logopedyczny”. Zachowując reżim sanitarny związany z pandemią, prace odbędą 48 godzinną kwarantannę. 

8. Komisja oceniać będzie:

- stopień zaangażowania korzystając z pomocy logopedycznej

- walory estetyczne pracy

- poziom trudności techniczno-plastycznej oraz zaangażowanie dziecka w jej wykonanie

10. Organizator przewiduje nagrody za najciekawsze prace oraz upominki dla pozostałych uczestników konkursu.

11. Lista uczestników konkursu zostanie opublikowana na stronie szkoły - 17 marca.

12.Dostarczone na konkurs prace przechodzą na własność organizatora.

13. Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania prac konkursowych na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Żmudzi.

14. Zgłoszenie prac konkursowych oznacza akceptację przez uczestnika konkursu warunków regulaminu oraz wyrażenie zgody na publikację danych osobowych na stronie internetowej szkoły.

Niestety w tym roku, ze względu na pandemię COVID 19 nie możemy zaprosić uczestników na wernisaż, jednak pracę będzie można obejrzeć on-line.

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

1733073
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
547
1133
3785
7130
20258
31298
1733073

Prognoza na dzisiaj
624


Your IP:3.236.221.156

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.