^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

XXV POWIATOWE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI IM.KSIĘDZA KANONIKA STANISŁAWA WAWRZYSZUKA

Dnia 10.06.2022r.przy zbiorniku ,,Dębowy Las’’ w Wołkowianach odbyły się XXV Powiatowe Biegi Niepodległości im. Ks. Kanonika Stanisława Wawrzyszuka. Zawody rozpoczęła Pani Wójt Edyta Niezgoda. W biegu wzięło udział 51 uczniów z trzech szkół: Publicznej Szkoły Podstawowej w Białopolu, Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmie oraz Szkoły Podstawowej w Żmudzi. Najlepsi uczniowie w każdej kategorii wiekowej zarówno dziewcząt jak i chłopców zostali nagrodzeni medalami oraz dyplomami, które wręczył Pan Wicestarosta Chełmski

Jerzy Kwiatkowski oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Żmudzi pani Halina Steczuk. Wszyscy uczestnicy zawodów po podsumowaniu posilili się ciepłym posiłkiem przygotowanym przez panią Marylkę. Organizatorem Powiatowych Biegów Niepodległości było Starostwo Powiatowe w Chełmie, Urząd Gminy Żmudź oraz Szkoła Podstawowa w Żmudzi. Na zakończenie zawodów na uczniów czekała niespodzianka. Dzięki uprzejmości Radnego Gminy Pana Radosława Rakowieckiego uczniowie mogli popływać motorówką wodną po zalewie ,,Dębowy Las’’.

W ramach działań wolontariatu ,wolontariusze dzień przed zawodami zajęli się posprzątaniem grobu oraz zapaleniem znicza nad grobem ŚP. Księdza Kanonika Stanisława Wawrzyszuka

WYNIKI ZAWODÓW:

1.1.W kategorii dziewcząt klas IV na dystansie 400 m:

I miejsce – Antonina Kamińska-Publiczna Szkoła Podstawowa w Białopolu

II miejsce – Aleksandra Kowalczuk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Białopolu

III miejsce – Olga Domińczuk – Szkoła Podstawowa w Żmudzi

2. W kategorii chłopców klas IV na dystansie 400 m:

I miejsce –Arkadiusz Kijańczuk -Publiczna Szkoła Podstawowa w Białopolu

II miejsce – Wojciech Gałczyński- Publiczna Szkoła Podstawowa w Białopolu

III miejsce – Szymon Gawrzek- Publiczna Szkoła Podstawowa w Białopolu

3. W kategorii dziewcząt klas V-VI na dystansie 600 m:

I miejsce – Lena Tates-Steczuk - Szkoła Podstawowa w Żmudzi

II miejsce-Sylwia Tatys- Szkoła Podstawowa w Żmudzi

III miejsce – Julia Domańska- Publiczna Szkoła Podstawowa w Białopolu

4.W kategorii chłopców klas V-VI na dystansie 800 m:

I miejsce – Krzysztof Kos - Szkoła Podstawowa w Żmudzi

II miejsce – Kuba Lipiak- Szkoła Podstawowa w Żmudzi

III miejsce – Dominik Tarnowski - Publiczna Szkoła Podstawowa w Białopolu

5.W kategorii dziewcząt klas VII-VIII na dystansie 800m:

I miejsce- Julia Gęba-Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmie

II miejsce-Paulina Kulik- Publiczna Szkoła Podstawowa Białopolu

III miejsce-Edyta Prus -Szkoła Podstawowa w Żmudzi

6. .W kategorii chłopców klas VII-VIII na dystansie 1000m:

I miejsce – Dawid Chmielewski- - Publiczna Szkoła Podstawowa Białopolu

II miejsce – Michał Radziewicz- Szkoła Podstawowa w Żmudzi

III miejsce – Jakub Kowalczuk- Publiczna Szkoła Podstawowa Białopolu

 

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

1733152
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
79
549
3864
7130
20337
31298
1733152

Prognoza na dzisiaj
648


Your IP:3.236.221.156

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.