Obchody Dnia Myśli Braterskiej

Dnia 04.03.2016r. część uczniów ze Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum Publicznego w Żmudzi należących do Związku Harcerstwa Polskiego wzięła udział w obchodach Dnia Myśli Braterskiej.

Zadaniem wszystkich dziewięciu drużyn z Chełma i powiatu chełmskiego, biorących udział w grze miejskiej, było pokonanie jednej z trzech tras po terenie miasta Chełma. Gra rozpoczęła się w Parku Miejskim, następnie każda drużyna miała wyznaczone zadania w konkretnych miejscach miasta. Dla młodzieży było to nowe wyzwanie jak również niezwykła przygoda. Wszyscy uczestnicy mięli również okazję poznać nowych kolegów i koleżanki należących do innych drużyn harcerskich. Nad bezpieczeństwem drużyny ze Żmudzi czuwały pani Katarzyna Bogucka oraz pani Elżbieta Mróz.

19952

Your IP:54.224.99.70