^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

RAJD ROWEROWY HARCERZY Z GRUPY ,,CHABROWE NIEDŹWIADKI'',WOLONTARIUSZE ORAZ UCZNIOWIE KLASY VII SZKOŁY PODSTAWOWEJ

            W dniu 20 października 2017r. o godz. 11:00 grupa 12 uczniów Szkoły Podstawowej w Żmudzi oraz Gimnazjum Publicznego w Żmudzi - wspólnie z organizatorem, kierownikiem rajdu Elżbietą Mróz oraz opiekunem rajdu rodzicem Anną Domińczuk wyruszyła na wycieczkę rowerową przez okoliczne miejscowości Żmudź,Wólkę Leszczańską, Maziarnię, Pobołowice, Dębowy Las, Wołkowiany.

            Przed wyjazdem grupie uczniów zostały przypomniane zasady ruchu drogowego gdyż trasa w większości przebiegała przez drogi publiczne z dużym natężeniem samochodów. Grupa uczniów przejechała ok. 30km. Na początku młodzież odwiedziła Maziarnię, gdzie uczestnicy rajdu posprzątali, znajdującą się się w lesie mogiłę. W miejscu tym młodzież upamiętniła pamięć zapaleniem zniczy na mogile dwóch jeńców radzieckich zamordowanych w 1944r. przez hitlerowców. Kolejnym etapem rajdu było ognisko na ,,Dębowym Lesie '' w wyznaczonym do tego miejscu. Uczniowie przygotowali wspólnie z opiekunami ognisko gdzie upiekli pyszną kiełbaskę. Po gorącym posiłku wszyscy uczestnicy rajdu pojechali przez Wołkowiany do Żmudzi, gdzie przy szkole rozstali się udając się do swoich domów.

            Podczas rajdu panowała bardzo miła, serdeczna atmosfera. Uczniowie biorący udział w rajdzie deklarowali chęć udziału w kolejnym tego typu rajdzie.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0364142
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
186
488
3416
2249
9287
19952
364142

Prognoza na dzisiaj
288


Your IP:54.80.87.250

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl
Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.