^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

11 listopada

Polska obchodzi dziś 99-lecie odzyskania niepodległości. 11 listopada 1918 r., po 123 latach zaborów, Polacy odzyskali prawo do samostanowienia i zrzucili jarzma rosyjskie, niemieckie i austro-węgierskie. Z tej okazji harcerze z Gimnazjum Publicznego oraz Szkoły Podstawowej w Żmudzi celebrowali Narodowe Święto Niepodległości, uczestnicząc we Mszy św. w intencji Ojczyzny w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Żmudzi o godzinie 9:00.

Drużyna Harcerska na zakończenie mszy odśpiewała „Modlitwę harcerską”. Później wraz z panią dyrektor Gimnazjum Publicznego Kazimierą Ciupą i panią dyrektor Szkoły Podstawowej Haliną Steczuk nastąpiło złożenie hołdu przy Kopcu ku czci marszałka Polski - Józefa Klemensa Piłsudskiego w Wołkowianach oraz przy Pomniku Niepodległości w Klesztowie. W uroczystości brali udział: Katarzyna Gilewicz, Sandra Pominkiewicz, Maciej Steczuk, Mateusz Kawka, Martyna Grabowska, Magda Jabłońska, Kinga Woźnyj, Zofia Białowąs, Rafał Borucki, Oliwia Makowska, Marika Małdachowska, Natalia Mikoś, Daria Pieczykolan, Aleksandra Janysz, Amelia Kokot pod opieką druhny Katarzyny Grabowskiej.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0363908
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
440
378
3182
2249
9053
19952
363908

Prognoza na dzisiaj
624


Your IP:54.224.99.70

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl
Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.