^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Hufcowy Festiwal Piosenki Harcerskiej ,,Na harcerską nutę”

W dnia 08.05.2018r. zuchy i harcerze spotkali się w SP w Wojsławicach na zorganizowanym przez Komendę Hufca ZHP w Chełmie Festiwalu Piosenki Harcerskiej. Gospodarzami festiwalu byli harcerze drużyny Wojsława wraz z opiekunami: Elżbietą Łopocką i Zbigniewem Chodorowskim. Festiwal był okazją do rozwijania aktywności twórczej i artystycznej dzieci i młodzieży, popularyzacji piosenki harcerskiej,

ale przede wszystkim była to doskonała okazją, aby po harcersku wspólnie spędzić czas w miłej atmosferze zdrowej rywalizacji.

Na festiwalu zaprezentowały swój talent muzyczny drużyny i gromady zuchowe: ze Stołpia, Strachosławia, Żmudzi, Urszulina, Dubienki , Dorohuska i Wojsławic.

Występy uczestników oceniało jury w składzie: dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwo Chełm–Jolanta Ryszkiewicz, dyrektor szkoły w Wojsławicach Justyna Starko - Gadzała, komendant Hufca w Chełmie hm. Ryszard Nagrodzki oraz druhna Jadwiga Lodwich. Poziom artystyczny wykonywanych piosenek był wysoki, zaangażowanie wykonawców godne podziwu dlatego jury miało spory dylemat komu spośród najlepszych wykonawców przyznać nagrody w poszczególnych kategoriach.

            Najważniejszą nagrodą festiwalu był puchar przechodni Starostwa Powiatowego w Chełmie, który zdobyli harcerze z Wojsławic. Nasza drużyna harcerska zaprezentowała się w wykonaniu piosenki „Babka w klapkach”, oraz „Harcerz z harcerką”. Festiwal zakończył się pląsami, wspólną zabawą i kiełbaską z grilla.

            Pragniemy również złożyć serdeczne podziękowanie Panu Jarosławowi Bureciowi i Panu Arkadiuszowi Cichoszowi za wyśmienity akompaniament.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0936189
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
744
1141
1885
6381
17683
23528
936189

Prognoza na dzisiaj
840


Your IP:3.237.254.197

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.