^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Powiatowy finał turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

   W dniach 26.02.2019 i 04.03.2019r. odbyły się powiatowe finały turnieju o Puchar Tymbarku. Jest to impreza o charakterze ogólnopolskim skierowana do dzieci w wieku do 12 lat. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej ze Żmudzi startowały w kategoriach U8 (klasa 1 i młodsi) oraz U12 (klasa 5 i młodsi). Finały U8 odbyły się w Wierzbicy gdzie o awans rywalizowało 4 zespoły: Wierzbica, Siedliszcze, Dorohusk i Żmudź. Finał U12 odbył się w Siedliszczu gdzie o awans walczyło

aż 9 zespołów: Siedliszcze, Wierzbica, Sawin, Okszów, GKS Start Regent Pawłów, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny, Dorohusk, Żmudź. Do dalszych rozgrywek awansowały zespoły które zajęły I miejsce w turnieju. Niestety żadnej z drużyn z naszej szkoły nie udało się wywalczyć awansu do dalszych rozgrywek.

SKŁAD DRUŻYNY CHŁOPCÓW W KATEGORII U8

1.Antoni Gaładyk

2.Wojciech Steczuk

3.Jakub Birus

4.Hubert Hudoba

5.Krzysztof Domińczuk

6.Szymon Olszewski

7.Ksawier Makowski

8.Jakub Zauski

SKŁAD DRUŻYNY CHŁOPCÓW W KATEGORII   U12

1.Jakub Buczkowski

2.Mateusz Domończuk

3.Karol Fronc

4.Paweł Głos

5.Oskar Grobelny

6.Kacper Józak

7.Łukasz Mikoś

8.Paweł Seniuk

9.Oskar Tates

10.Marcel Ufnal

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0634728
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
801
1625
2924
4458
22940
30414
634728

Prognoza na dzisiaj
888


Your IP:100.24.209.47

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.