^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

XX Powiatowy TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ,,Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU’’

W dniu 26.02.2020r. w Siedliszczu rozegrano XX Powiatowy Turniej Piłki Nożnej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku’ ’chłopców i dziewcząt U12. Szkołę Podstawową w Żmudzi reprezentowali chłopcy U12 w składzie:

1.Niegoda Szymon

2.Pieczykolan Kuba

3.Ufnal Kacper

4.Seniuk Paweł

5.Prus Mateusz

6.Józak Kacper

7.Pieczykolan Alan

8.Ladman Cyprian

9.Domińczuk Mateusz

W turnieju wzięło udział 10 drużyn w kategorii chłopców i 6 w kategorii dziewcząt.

Dnia 27.02.202r.w Dorohusku rozegrano XX Powiatowy Turniej Piłki Nożnej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku’ ’chłopców i dziewcząt U10.

Szkołę Podstawową w Żmudzi reprezentowali chłopcy U10 w składzie:

1.Gaładyk Antoni

2.Bogucki Patryk

3.Domińczuk Krzysztof

4.Hipsz Szymon

5.Józak Jan

6.Miszczu Alan

7.Olszewski Szymon

8.Steczuk Wojciech

9.Zauski Jakub

W turnieju wzięło udział 8 drużyn w kategorii chłopców i 4 drużyny w kategorii dziewcząt. Do następnego etapu rozgrywek awansowały najlepsze zespoły z każdej kategorii.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0931250
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
130
524
3327
4056
12744
23528
931250

Prognoza na dzisiaj
696


Your IP:35.172.236.135

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.